Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Asystentka w dziale administracji

JR HOLDING ALTERNATYWNA SPÓŁKA INWESTYCYJNA SPÓŁKA AKCYJNA

Grzegórzecka 67D

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu biura,

  • pierwszy kontakt z gośćmi i klientami firmy zarówno bezpośredni jak i telefoniczny,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (korespondencja, przesyłki),

  • wsparcie administracyjne pracowników,

  • obsługa oraz organizowanie spotkań,

  • koordynacja przepływu informacji,

  • dbanie o zaopatrzenie

  • przygotowywanie, wysyłka i rejestracja korespondencji,

  • obsługa firmowej poczty elektronicznej i odbieranie telefonów

Nasze wymagania

  • znajomość MS Office,

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej

  • rzetelność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stałe godziny pracy 9-17

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w kameralnym zespole

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach adekwatnych do zajmowanego stanowiska