Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Asystentka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SNI sp. z o.o.

    Sekretarka / Asystentka

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Poszukujemy Asystentki, która dołączy do naszego rozwijającego się Warszawskiego zespołu!

    Zakres obowiązków:

    • organizacja pracy sekretariatu,
    • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
    • obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych,
    • przyjmowanie gości firmy i dbanie o wizerunek firmy,
    • zarządzanie sprawnym obiegiem dokumentów firmy,
    • zarządzanie fakturami i umowami oraz wspołpraca z księgowym,
    • przygotowywanie spotkań pod względem organizacyjnym,
    • wspieranie procesu rekrutacji (uzupełnienie informacji o kandydatach, kontakt telefoniczny z kandydatami, zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów).

    Oczekiwania:

    • min. jeden rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • praktyczna znajomość MS Office,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferta:

    • prace w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
    • pracę w centrum Warszawy,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

    CV proszę przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.

    As an SAP SE Global Partner, SNI is a technology oriented corporation focused on e-solutions. Alongside providing SAP outsourcing sevices, SNI has provided SAP Certified products in line with the needs of World's most prestigious firms and carried out successful projects worldwide.