Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Asystentka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 09.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MIKOŁAJCZYK GŁADKI ADWOKACI SP.P.

Kancelaria powstała w 2012 r.

W Kancelarii pracuje 3 prawników (2 adwokatów oraz 1 aplikant adwokacki).

Kancelaria zajmuje się głównie obsługą polskich podmiotów gospodarczych.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu kancelarii
  • bieżąca obsługa prawników (m.in. obsługa korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizacja informacji w bazach danych)
  • obsługa biurowo-administracyjna prowadzonych przez kancelarię spraw
  • prowadzenie kalendarza z terminami rozpraw
  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów
  • wsparcie w przygotowywanie dokumentacji prawniczej
  • przygotowywanie projektów pism technicznych
  • wypełnianie wniosków do rejestrów KRS
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie, archiwizacja dokumentów
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • wizyty w sądach, urzędach państwowych
  • kontakt z sądami, klientami kancelarii

Wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku sekretarki/asystentki kancelarii prawnej (warunek konieczny)
  • doskonała znajomość obsługi programu Word oraz bardzo dobra pozostałych programów pakietu MS Office (warunek konieczny)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność, dokładność, orientacja na szczegóły
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • punktualność i systematyczność
  • bardzo dobra znajomość ortografii oraz interpunkcji j. polskiego
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe godziny pracy (do wyboru 8:00 – 16:00/9:00 – 17:00)

Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych). Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Kontakt z kancelarią wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu pracuj.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mikołajczyk Gładki Adwokaci Sp.p. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mikołajczyk Gładki Adwokaci Sp.p. z siedzibą w Warszawie przy ul.T. Czackiego 3/5 lokal 405. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.