Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka / Asystentka

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Górecki, Nienartowicz, Grodziński s.c.

  • Krawiecka 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Krawiecka 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań osoby podejmującej zatrudnienie należeć będzie m.in.

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu

  • Organizacyjne wsparcie pracy Kancelarii

  • Wsparcie prawników w zakresie prowadzenia bieżących spraw

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, monitorowanie terminów

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji a w szczególności: przyjmowanie, ewidencjonowanie, rozdział korespondencji, przygotowanie korespondencji wychodzącej oraz jej wysyłka, monitoring skrzynki mailowej.

  • Skanowanie, kopiowanie, prowadzenie, porządkowanie akt dokumentów oraz ich archiwizacja;

  • Organizacja spotkań z klientami Kancelarii ( przygotowanie i obsługa sali konferencyjnej);

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zapewnienia sprawnego Działania sekretariatu (firmy kurierskie, zaopatrzenie biura itp.),

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe/niepełne wyższe (lub w trakcie uzyskiwania)

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz obsługi komputera

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Gotowość do szybkiego objęcia stanowiska

  • Dyspozycyjność