Oferta pracy

Sekretarka - Asystentka Zarządu

GREENPOINT S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

GREENPOINT to marka odzieżowa dla kobiet stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś mamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sekretarka - Asystentka ZarząduNumer ref.: Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu
  • Zarządzanie korespondencją i nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów
  • Nadzór nad dokumentacją spółki
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem informacji
  • Nadzór nad zaopatrzeniem artykułów niezbędnych do funkcjonowania biura

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dobra znajomość pakiet MS Office
  • Konsekwencja i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • Zniżki na nasze produkty
  • Pracę dla znanej, prężnie rozwijającej się marki odzieżowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy