Oferta pracy

Sekretarka / Asystentka Zarządu

BIEGAJSKI MICHAŁ ICCO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niepodległości 49
    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

BIEGAJSKI MICHAŁ ICC

Niepodległości 49

Leszno

Firma ICC ma w swoim dorobku zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne realizacje na wynajem na terenie Leszna oraz okolicy.

Od rewitalizacji stylowej kamienicy Apartamenty Leszno, przez wynajem mieszkań
przy ul. Więziennej w Lesznie oraz przestrzeni usługowo-komercyjnych w Arkadia Leszno, aż po najnowszy i najbardziej spektakularny projekt, rewitalizację starej fabryki pomp.

Poszukujemy energicznej, skrupulatnej i szczerej osoby do pracy w biurze. Szukamy osoby zorganizowanej i skrupulatnej oraz samodzielnej, która będzie wspierała nasz mały zespół w biurze i poza nim w zakresie sekretarki - asystentki.

DOŚWIADCZENIE BARDZO MILE WIDZIANE.

Zakres obowiązków w pracy:

  • obsługa telefonów, sekretariatu, spotkań oraz korespondencji,
  • archiwizacja i utrzymanie porządku w dokumentach,
  • fakturowanie i rozliczenie mediów dla najemców,
  • tworzenie ofert nieruchomości i ogłoszeń,
  • tworzenie załaczników do umów najmu,
  • nadzór nad ogłoszeniami, banerami i prezentowanie lokali na wynajem,
  • raporty kasowe, przygotowywanie dokumentów dla biura rachunkowego,
  • wsparcie back office, utrzymanie biura, ład i porządek oraz wprowadzanie dobrego klimatu i miłej atmosfery w biurze.

Oferujemy ciekawą pracę w małym bardzo zgranym zespole, bardzo ciekawe warunki i dobre wynagrodzenie, miłą i rozwojową atmosferę w pracy oraz możliwość współtworzenia niepowtarzalnych projektów architektonicznych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy