Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Asystentka Zarządu

Geo-Poland Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu;

  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji, obiegiem dokumentacji;

  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami firmy w języku polskim, angielskim;

  • zapewnienie sprawnej i skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy;

  • przygotowywanie sprawozdań, zestawień́ i prezentacji w ramach działań́ zleconych;

  • w razie potrzeby organizacja konferencji, spotkań́, wyjazdów i szkoleń́ od strony logistycznej;

  • dbanie o wizerunek firmy, udział w szkoleniach, spotkaniach i targach branżowych;

  • opieka nad gośćmi wizytującymi firmę;

  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach, regularna współpraca z księgowością firmy, w szczególności:

  • bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowo-finansowego,

  • sporządzanie podstawowych raportów i zestawień,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość podstaw księgowości

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych

  • bardzo dobra znajomość zasad przygotowywania korespondencji i tworzenia prezentacji

  • wysoka kultura osobista

  • rzetelność́, samodzielność́ i kreatywność́

  • zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy

  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy biurowej

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Stałe wynagrodzenie

  • Rozwój kompetencji

  • Ciekawą pracę w centrali jedynego polskiego producenta mleka dla niemowląt, dystrybuującego produkty w ponad 20 egzotycznych krajach na całym świecie