Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Asystentka Zarządu

  • Studzienice (pow. pszczyński), Tychy, Pszczyna, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tvm Transport Sp. z o.o.

    www.tvm.net.pl

    Miejsce pracy: Pszczyna (okolice), Tychy (okolice), Studzienice (pow. pszczyński)
    Opis stanowiska:
    • Bieżąca obsługa sekretariatu firmy;
    • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej, wychodzącej i rozdzielanie pism, faktur itp. dla właściwych adresatów;
    • Prowadzenie terminarza spotkań Zarządu, umawianie spotkań;
    • Redagowanie korespondencji, sprawozdań i opracowań;
    • Nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów i informacji oczekiwanych przez Zarząd;
    • Koordynowanie i współpraca z dostawcami usług: np. biurowych, kurierskich, poligraficznych;
    • Przyjmowanie gości oraz pracowników zgodnie z ustalonymi zasadami;
    • Serwowanie poczęstunku dla gości firmy.
    Wymagania:
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość obsługi programu word i dobra znajomość Excela;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
    • Rzetelność, dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i dyskrecja.
    • Komunikatywność werbalna i pisemna, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, asertywność;
    • Wysoka kultura osobista.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę, warunki płacy adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w godzinach od 8 do 16);
    • Pracę w zgranym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.