Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Asystentka Zarządu

KANCELARIA PRAWNO PODATKOWA CAPITAL LEGIS SP Z O O

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry zarządzającej w bieżących działaniach,

  • Organizacja konferencji, spotkań i podróży służbowych,

  • Koordynowanie kontaktów z klientami,

  • Zarządzanie pracą sekretariatu,

  • Wstępne przygotowywanie i formatowanie dla przełożonych prezentacji, umów, raportów,

  • Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w departamencie,

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych (obsługa rozmów telefonicznych, przyjmowanie dokumentów, obsługa poczty elektronicznej, kopiarki, skanera, porządkowanie i archiwizacja dokumentów itp.),

  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Zaangażowanie oraz elastyczność i samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Wysokie zdolności interpersonalne,

  • Biegła znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej Spółce,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Rozwój poprzez szkolenia,

  • Zatrudnienie w przyjaznym zespole,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Możliwości rozwoju,

  • Komfortowe środowisko pracy.

Kancelaria Prawno – Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) zajmuje się obsługą prawną i podatkową, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Głównym działaniem CL jest wsparcie naszego klienta we wszelkich aspektach i obszarach działalności. Naszym atutem jest brak ograniczeń terytorialnych względem prowadzonych spraw ze względu na współprace z naszymi partnerami w innych miastach w Polsce oraz w innych krajach.

Przewiń do profilu firmy