Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka/Asystentka Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SEKRETARKA/ASYSTENTKA ZARZĄDU
    Miejsce pracy: Wrocław
    ul. Jerzmanowska

    ZADANIA

    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i informacji w firmie
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • obsługa centrali telefonicznej
    • obsługa spotkań biznesowych w firmie
    • organizacja zaopatrzenia biura w artykuły i  sprzęty biurowe, artykuły spożywcze
    • prowadzenie kalendarza spotkań
    • nadzór nad infrastrukturą w firmie (ubezpieczenia, konserwacje, przeglądy)

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • wysoka kultura osobista
    • wykształcenie min. średnie

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Abet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Abet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.