Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka Biura Budowy

Bremer Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu budowy,

  • wsparcie działań firmy od strony administracyjnej i organizacyjnej,

  • współpraca z wszystkimi działami Spółki i firmami zewnętrznymi,

  • organizacja i koordynacja spotkań oraz obsługę gości,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i ich archiwizacją.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność, przedsiębiorczość,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • samodzielność w działaniu.

To oferujemy

Dla nas ważni są ludzie! Wspieramy, doceniamy i inspirujemy.

Z nami można rozwinąć skrzydła. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunku zatrudnienia. Poza tym gwarantujemy przyjazne środowisko pracy i partnerską atmosferę.

Na naszą budowę w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko: SEKRETARKA BIURA BUDOWY.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży budowlanej, specjalizującym się w realizacji obiektów logistycznych, przemysłowych i produkcyjnych. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi.

Chcesz pracować w stabilnej firmie? Rozwijać się zawodowo w nowoczesnym środowisku pracy? Oczekujesz od pracy czegoś więcej? To ta oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Bydgoszcz, ul. Hutnicza

Brzmi interesująco? Pasujemy do siebie?

Nie zwlekaj!

Prześlij aplikację i dołącz do nas!

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.