Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

Purinova Sp. z o.o.O firmie

  • Fordońska 74, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Purinova Sp. z o.o.

Fordońska 74

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu -rejestracja korespondencji, faktur i umów, obsługa centrali telefonicznej, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji,

  • współpraca z oddziałem firmy w zakresie przepływu dokumentów księgowych i kadrowych,

  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, MS Outlook),

  • dokładność i rzetelność,

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w prężnie działającej firmie,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy