Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STOVIT GROUP Sp. z o.o.
    producent dżemów, marmolad i konfitur
    poszukuje

    SEKRETARKI
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    OPIS STANOWISKA

    • organizacja i prowadzenie biura,
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji między poszczególnymi działami w Spółce
    • prowadzenie rejestru umów oraz ich archiwizacja,
    • nadzór nad kalendarzem spotkań,
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
    • organizacja wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych,
    • tłumaczenie korespondencji i dokumentów,
    • bieżące tłumaczenie podczas spotkań i telekonferencji
    • dbanie o odpowiednie przygotowanie sali konferencyjnej,
    • protokołowanie spotkań
    • obsługa centrali telefonicznej

    WYMAGANIA

    • preferowane wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy biurowej min. 3 lata
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość znajomość języka hiszpańskiego (wymóg konieczny)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
    • odpowiedzialność i systematyczność w działaniu,
    • umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów,
    • umiejętność pracy w warunkach presji czasu,
    • zdolności interpersonalne,
    • wysoki poziom kultury osobistej, takt, znajomość etykiety biznesowej,
    • prawo jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ).