Sekretarka

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konsorcjum Handlowe "STOFARB" S.A.

    Sekretarka

    Miejsce pracy: Chorzów

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie sekretariatu
    • przyjmowanie, ewidencjonowanie, rejestrowanie, rozdział korespondencji oraz przesyłek
    • dbałość o terminowe wysyłanie korespondencji i przesyłek
    • monitorowanie wpływu do firmy oryginałów faktur zakupu, kopii faktur korygujących sprzedaży
    • łączenie rozmów telefonicznych oraz samodzielna obsługa klienta
    • obsługa spotkań
    • kompletowanie i segregowanie dokumentacji księgowej (faktury –korekty –umowy- kompensaty)

    Oczekujemy:

    • bardzo dobra  znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel, Word, Outlook)
    • znajomość dokumentów księgowych (faktura VAT, korekta, nota korygująca)
    • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywność, dokładność, punktualność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

    Co oferujemy:

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • praca na umowę o pracę

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.