Logo Pracuj.pl

Sekretarka

DOSPEL Sp. z o.o. w restrukturyzacjiO firmie

  • Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

DOSPEL Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Główna 188

Częstochowa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc i wsparcie w ramach bieżących projektów zleconych przez przełożonego
  • tworzenie i utrzymanie aplikacji we wszystkich fazach projektowania na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Sporządzanie raportów, sprawozdań, analiz i prezentacji
  • Koordynacja spotkań biznesowych, telekonferencji i wideokonferencji – przygotowywanie agendy listy uczestników oraz niezbędnych materiałów
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • Wspieranie przełożonego w realizacji codziennych obowiązków
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie w pracy biurowej, najlepiej na stanowisku Sekretarki
  • Biegłej obsługi komputera i programu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku: Sekretarka

Sekretarka, Główna 188, Częstochowa