Sekretarka Działu Budowlanego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-06
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2019-06-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje zadania:

    • Prace administracyjne
    • Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny
    • Opracowywanie poczty
    • Skanowanie i pisanie
    • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji budowlanych
    • Pozyskiwanie informacji w Internecie
    • Prowadzenie statystyk
    • Przygotowywanie spotkań
    • Protokółowanie
    • Kontrola terminów

    Twój profil:

    • Wykształcenie ekonomiczne
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki/ sekretarki mile widziane
    • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word
    • Zdolności organizacyjne, solidność i dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole, asertywność
    • Dobra znajmomość j. niemieckiego i j. polskiego

    Co oferujemy:

    • Wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
    • Karta Multisport
    • Pakiet medyczny
    • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
    • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
    • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
    • Imprezy firmowe
    S a l l e r - Dział personalny
    Dział HR
    pytania: Pani Glowacka
    In der Buttergrube 9
    D-99428 Weimar-Legefeld
    Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 165

    Chcesz do nas dołączyć?

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez nasz portal online www.saller-bau.com lub poprzez przycisk APLIKUJ z podaniem najwcześniejszego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.