Sekretarka

ENERGOBUD-GDAŃSK sp. z o.o.O firmie

  • Astronomów 5
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ENERGOBUD-GDAŃSK sp. z o.o.

Astronomów 5

Gdańsk

Bardzo dobrze prosperująca i stale rozwijająca się firma ENERGOBUD-GDAŃSK sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku – zajmująca się kompleksowym wykonawstwem robót ogólnobudowlanych i elektroinstalacyjnych w chwili obecnej poszukuje sympatycznej, uśmiechniętej osoby do pracy na stanowisku: Sekretarki

Sekretarka

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa i prowadzenie sekretariatu firmy,
  • przyjmowanie Gości, Klientów i Kontrahentów oraz dbanie o wizerunek firmy,
  • bieżące wsparcie przełożonych w codziennych sprawach,
  • zarządzanie korespondencją tradycyjną przychodzącą i wychodzącą,
  • obsługa rozmów telefonicznych i poczty elektronicznej,
  • rejestrowanie faktur i innych dokumentów,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • archiwizacja dokumentów,
  • organizacja wyjazdów służbowych (zakup biletów, rezerwacja hoteli/kwater dla pracowników),
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe i spożywcze,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office (w szczególności Word, Excel),
  • umiejętność redagowania pism,
  • łatwość w ustalaniu priorytetów,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • mile widziany status studenta.

Oferujemy:

  • pracę w jednozmianowym systemie czasu pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00),
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • szkolenie z zakresu obowiązków przed objęciem stanowiska,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz listem motywacyjnym.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy