Oferta pracy

Sekretarka

Visline Sp. z o.o.O firmie

Visline Sp. z o.o.

Spokojna 22

Gdynia

Visline to firma, która tworzą profesjonalni i doświadczeni ludzie, dla których praca to pasja. Jesteśmy spółką, w której panuje dobra atmosfera i przyjazna kultura pracy co potwierdzają wyniki badań satysfakcji wśród pracowników. Nasi klienci cenią nas na wysoką jakość świadczonych usług transportowych, a także za dobrą komunikację. Jesteśmy na rynku od 11 lat, zatrudniamy ponad 150 pracowników, oraz posiadamy własną flotę samochodów ekspresowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka
Miejsce pracy: Gdynia, Miszewo (pow. kartuski)*

Zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • Skanowanie i wprowadzenie dokumentów do systemu
  • Obsługiwanie spotkań firmowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowa o prace
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • liga piłki nożnej
  • szkolenia wewnętrzne
  • kursy językowe
  • dofinansowania świąteczne
  • dofinansowania do wakacji
  • spotkania integracyjne
  • owocowe dni
  • pizza w piątki
  • ubezpieczenie grupowe
  • work life balance
  • pracę w nowoczesnych biurach

*Miszewo – do końca 2020, zmiana lokalizacji Gdynia/Dąbrowa – od początku roku 2021

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • 11
    lat na rynku
  • 10
    oddziałów PL, DE, IE
  • 150
    pracowników
  • 3000
    klientów rocznie
  • 30 000
    zleceń rocznie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy