Oferta pracy

Sekretarka

VECTRA S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza spotkań przełożonych,

  • przygotowywanie, aranżacja spotkań, telekonferencji oraz podróży służbowych,

  • zarządzanie korespondencją,

  • bieżąca realizacja zadań powierzonych przez Zarząd,

  • łączenie rozmów telefonicznych,

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji firmy,

  • prace administracyjne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość środowiska Windows,

  • komunikatywność, operatywność i opanowanie,

  • zorientowanie na działanie,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży przyjazną atmosferę pracy,

  • miejsce zatrudnienia w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze,

  • kartę Multisport,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy