Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

OPEC GDYNIA Sp. z o. o.

  • Opata Hackiego 14, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Opata Hackiego 14

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rejestracja i przekazywanie poczty elektronicznej do wglądu Prezesowi Zarządu i Dyrekcji Spółki;

  • współpraca w zakresie:

  • ustalanie codziennego dnia pracy,

  • ustalanie planu tygodniowego pracy i spotkań szefa,

  • prowadzenie terminarza spotkań,

  • umawianie i uzgadnianie terminów spotkań,

  • organizowanie podróży służbowych,

  • przygotowywanie konferencji i narad;

  • przyjmowanie i obsługa gości (serwowanie napojów, rezerwacja hoteli, organizacja spotkań ect.;

  • przyjmowanie interesantów do Zarządu i Dyrekcji;

  • redagowanie pism oraz wszelkiej korespondencji i sprawozdań zleconych przez Dyrektorów;

  • ewidencja pism przychodzących i wychodzących z Zarządu i Dyrekcji;

  • prowadzenie książki reklamacji i awarii lokatorskich zgłoszonych telefonicznie do sekretariatu;

  • przygotowanie narad oraz spotkań Zarządu i Dyrekcji z kontrahentami;

  • dbanie o należyty porządek w sekretariacie oraz gabinetach Prezesa i Dyrektora;

  • prowadzenie książek kontroli zewnętrznych;

  • wykonywanie innych prac związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie, średnie, pożądane wyższe (preferowane kierunki : ekonomia, administracja lub prawo;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • wysoki poziom etyki zawodowej;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresogennych;

  • dokładność i dbałość o szczegóły;

  • kreatywność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zapewniamy równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym;

  • zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia;

  • dajemy dużą samodzielność działania;

  • zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • oferujemy świadczenia socjalne z ZFŚS ("wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Od prawie 60 lat produkujemy i dostarczamy ciepło mieszkańcom Gdyni, Rumi, Wejherowa.

Przewiń do profilu firmy