Oferta pracy

Sekretarka

MED&CARE Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną powstałą w lutym 2009 roku.
Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych produktów medycznych oraz działalnością szkoleniowo- dydaktyczną.

Wprowadzamy nowatorskie metody leczenie w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii medycznych i uczestniczymy w ich wdrażaniu.

Współpracujemy z ośrodkami służby zdrowia, które zainteresowane są dostępem do najnowocześniejszych metod leczenia.

www.medandcare.pl

Sekretarka

Skrócony zakres obowiązków:

  • koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • organizacja spotkań oraz  podróży służbowych
  • obsługa administracyjno-biurowa spółki
  • archiwizacja dokumentacji
  • wsparcie i ścisła współpraca z działem sprzedaży, logistyki i marketingu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • biegła obsługa komputera
  • samodzielność, komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie
  • wykształcenie wyższe  będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowy atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją  na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy
  • dobrą atmosferę
  • możliwość zdobywania wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy