Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

ERGO ENERGY Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ERGO ENERGY Sp. z o.o. koncesjonowana spółka energetyczna.

Sekretarka

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa i prowadzenie sekretariatu,
  • przyjmowanie Gości, Klientów i Kontrahentów oraz dbanie o wizerunek firmy,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz firmowego konta mailowego,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • bieżące prace administracyjne.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja, inicjatywa oraz pozytywne nastawienie,
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność znajdowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy z Klientem,
  • znajomość MS Office,
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pozapłacowe pakiety: prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne