Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

MED&CARE Sp. z o.o.O firmie

  • Mławska 13
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MED&CARE Sp. z o.o.

Mławska 13

Gdynia

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną powstałą w lutym 2009 roku.
Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych produktów medycznych oraz działalnością szkoleniowo- dydaktyczną.

Wprowadzamy nowatorskie metody leczenie w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii medycznych i uczestniczymy w ich wdrażaniu.

Współpracujemy z ośrodkami służby zdrowia, które zainteresowane są dostępem do najnowocześniejszych metod leczenia.

www.medandcare.pl

Sekretarka

Skrócony zakres obowiązków:

- wsparcie i ścisła współpraca z działem sprzedaży, logistyki i przetargów
- koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- organizacja spotkań oraz  podróży służbowych
- obsługa administracyjno-biurowa spółki
- archiwizacja dokumentacji
- nadzór nad materiałami biurowymi, firmą sprzątającą, alarmami, centralką telefoniczną itp.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- biegła obsługa komputera
- samodzielność, komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie
- wykształcenie wyższe  będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowy atutem

Oferujemy:
-  zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją  na rynku
-  atrakcyjne wynagrodzenie
-  stałe godziny pracy
-  dobrą atmosferę pracy
-  możliwość awansu, zdobywania wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych

Ogłoszenie archiwalne