Logo Pracuj.pl

Sekretarka

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie
  • Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów
  • dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie
  • obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie
  • podstawowa umiejętność obsługi pakietu Office w tym Excel
  • zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obiegiem dokumentów
  • mile widziane prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania cennego doświadczenia w branży OZE
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Sekretarka, Kielce