Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Sekretarka

ACATOM Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Asystent

Acatom Sp. z o.o. Sp. k. to firma, która z dużym sukcesem działa na krakowskim rynku deweloperskim. W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sekretarka

Opis stanowiska:

  • obsługa telefoniczna połączeń przychodzących i wychodzących
  • nadzór nad obiegiem korespondencji, przesyłek, dokumentów i informacji w firmie
  • redagowanie pism
  • sprawowanie pieczy nad aktualnością dokumentów firmowych, ich przechowywanie i archiwizacja
  • przyjmowanie gości i obsługa spotkań
  • zaopatrywanie firmy w artykuły biurowe, chemiczne
  • obsługa urządzeń biurowych-skaner, fax, ksero

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima CRM i Intense
  • znajomość pakietu Office, Windows
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne