Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bukowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.

Kancelaria Prawna Bukowski i Wspólnicy Sp.k. działa na rynku usług prawnych od 1996 roku.

Posiada biura w Krakowie i Katowicach.

Sekretarka

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

 Kancelaria poszukuje osoby do prowadzenia sekretariatu i organizacji pracy biura w Krakowie przy ul. Urzędniczej, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ogólny zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem sekretariatu i biura kancelarii /korespondencja, obieg i archiwizacja dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie i łączenia rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości i klientów kancelarii/,
  • prowadzenie terminarza spraw oraz kalendarza spotkań z klientami kancelarii,
  • praca z programem Kancelaria Prawna,
  • praca z dokumentacją księgową,
  • wykonywanie prostych działań z zakresu marketingu / min. FB; strona internetowa kancelarii/

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/licencjat lub wyższe,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu lub na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • kancelaria oferuje stabilną i spokojną pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bukowski i wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się