Oferta pracy

Sekretarka

Stella Pack S.A.O firmie

  • Lubartów, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:

SekretarkaNumer ref.: Miejsce pracy: Lubartów

Do obowiązków na stanowisku sekretarki należy:

  • troska o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • prowadzenie rejestru faktur
  • koordynacja zakupów artykułów biurowych i eksploatacyjnych
  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i innymi firmami zewnętrznymi
  • obsługa sklepu internetowego
  • obsługa spotkań Zarządu i pracowników
  • oraz inne ciekawe zadania zlecone przez Zarząd

  • prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej
  • jesteś osobą otwartą na ludzi i chętna do pomocy
  • bardzo dobrze radzisz sobie z obsługą pakietu MS Office
  • lubisz pracę przy komputerze i z łatwością uczysz się nowych programów
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • masz w sobie entuzjazm i pozytywną energię
  • jesteś osobą samodzielną i zaradną, by zachować zimną krew w niezaplanowanych sytuacjach
  • a także zorganizowaną, by tych niezaplanowanych sytuacji było jak najmniej :)

Za duży atut uznamy:

  • kierunkowe wykształcenie wyższe (prawo, administracja, zarządzanie)
  • doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • nieustanny kontakt z interesującymi ludźmi
  • możliwość rozwoju kompetencji i wdrażania własnych pomysłów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy