Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Warszawa, Marki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Audio Klan - rodzinna firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od ponad 20 lat i dystrybutor najwyższej jakości sprzętu audio/video między innymi marek Yamaha, Vogel’s, Bowers&Wilkins, AudioQuest poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Sekretarka
Miejsce pracy: Marki (okolice centrum handlowego M1)

Opis stanowiska:

  • obsługa sekretariatu oraz kompleksowa organizacja pracy biura,
  • wykonywanie prac administracyjnych,
  • prowadzenie i ewidencja dokumentacji, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej archiwizowanie,
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • samodzielna realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd,
  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym,
  • redagowanie pism, przygotowywanie raportów, analiz, zestawień,
  • współpraca z Zarządem.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i poziomu realizacji powierzonych zadań.
Zgłoszenia zawierające list motywacyjny oraz CV należy wysyłać klikając przycisk Aplikuj teraz!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się