Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Warszawa, Marki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Audio Klan - rodzinna firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od ponad 20 lat i dystrybutor najwyższej jakości sprzętu audio/video między innymi marek Yamaha, Vogel’s, Bowers&Wilkins, AudioQuest poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

    Sekretarka
    Miejsce pracy: Marki (okolice centrum handlowego M1)

    Opis stanowiska:

    • obsługa sekretariatu oraz kompleksowa organizacja pracy biura,
    • wykonywanie prac administracyjnych,
    • prowadzenie i ewidencja dokumentacji, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej archiwizowanie,
    • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,
    • samodzielna realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd,
    • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym,
    • redagowanie pism, przygotowywanie raportów, analiz, zestawień,
    • współpraca z Zarządem.

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy,
    • samodzielność w wykonywaniu zadań,
    • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista,
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • wykształcenie wyższe,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i poziomu realizacji powierzonych zadań.
    Zgłoszenia zawierające list motywacyjny oraz CV należy wysyłać klikając przycisk Aplikuj teraz!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”