Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka medyczna

Centrum Medyczne AMED Sp. z o.o.

  • Gruszowa 2, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Gruszowa 2

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa podstawowych urządzeń biurowych

  • kontakt z pacjentami

  • umawianie wizyt

  • kontakt z lekarzami

  • przygotowywanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, rzetelność, punktualność

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • doświadczenie w badaniach klinicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko umożliwiające rozwój zawodowy

  • wsparcie we wszystkich realizowanych procesach

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia branżowe

O nas

Jesteśmy ośrodkiem badań klinicznych, prowadzącym badania faz I-IV. Oferujemy naszym pacjentom bezpłatny dostęp do nowoczesnych terapii w schorzeniach reumatologicznych, pulmonologicznych, diabetologicznych oraz dermatologicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.