Oferta pracy

Sekretarka medyczna - Oddział Wewnętrzny

ICZ Properties Sp. z o.o.O firmie

ICZ Properties Sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 52

Żywiec

InterHealth Canada to międzynarodowa firma specjalizująca się we wdrażaniu i zarządzaniu projektami w opiece zdrowotnej. Firma została założona w 1994 roku, w celu szerzenia wiedzy i doświadczeń kanadyjskich w służbie zdrowia na arenie międzynarodowej.

InterHealth Canada w ramach Projektu PPP zrealizował projekt budowy Szpitala Powiatowego w Żywcu. Nowy Szpital Powiatowy w Żywcu to wyjątkowe przedsięwzięcie, nie tylko ze względu na wielkie oczekiwania i potrzeby mieszkańców powiatu.

Szpital w Żywcu to niezwykle nowoczesna inwestycja prozdrowotna, która spełnia wysokie standardy, zarówno pod względem technicznym jak i architektonicznym, dbający o potrzeby pacjentów oraz komfort pracy jego personelu.

Do naszego zespołu w Żywcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka medyczna
Oddział Wewnętrzny

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa pacjentów
  • przygotowanie dokumentacji pacjentów, wydawanie wyników
  • prowadzenie rejestrów, statystyk oraz rozliczeń
  • współpraca z personelem medycznym
  • udzielanie informacji o zakresie udzielanych usług
  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów.

Wymagania:

  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy z klientem/pacjentem (mile widziane)
  • znajomość systemu AMMS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • wsparcie dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę pełną wyzwań w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy