Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka Notarialna

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ JUSTYNA WALA

  • Pszczyna, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KANCELARIA NOTARIALNA Notariusz Justyna Wala w Pszczynie poszukuje pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie projektów aktów notarialnych,
  • przygotowywanie klauzul poświadczeniowych,
  • prowadzenie terminarza,
  • prowadzenie repertorium w formie elektronicznej,
  • prowadzenie ksiąg notarialnych,
  • przygotowywanie projektów wniosków wieczystoksięgowych,
  • sporządzanie wypisów i odpisów aktów notarialnych,
  • przyjmowanie interesantów oraz kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, w tym udzielanie interesantom podstawowych informacji w zakresie dokonywanych czynności notarialnych, orientacyjnych kosztów oraz niezbędnych dokumentów potrzebnych do dokonania czynności notarialnych,
  • przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji.

OCZEKIWANIA OD KANDYDATA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Kancelarii Notarialnej,
  • skrupulatność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • komunikatywność,
  • punktualność,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym w szczególności pakietu MS Office (zwłaszcza Word), oprogramowania REJNET oraz obsługa urządzeń biurowych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne