Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Pracownik administracyjny

Sendero Kania Lubaszka Michalski i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • skanowanie, kserowanie, drukowanie różnego rodzaju dokumentów

  • przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji Kancelarii w wersji papierowej i systemie komputerowym, rozdzielanie zadekretowanej korespondencji, nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich

  • obsługa poczty elektronicznej sekretariatu

  • prowadzenie segregatorów, kalendarzy, baz danych oraz archiwum

  • organizowanie telekonferencji, podróży służbowych, rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i kolejowych

  • wsparcie dla prawników podczas ich codziennej pracy

  • obsługa spotkań

  • wsparcie księgowe Kancelarii

  • inne bieżące zadania sekretariatu zlecane przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • chęć wykonywania pracy sekretarskiej w całym okresie zatrudnienia (bez możliwości przeniesienia na merytoryczne stanowiska prawnicze)

  • dobra znajomość Pakietu MS Office

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • komunikatywność i otwartość na nowe zadania

  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, obowiązkowość

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne z przełożonymi, współpracownikami i klientami kancelarii

  • własna inicjatywa przy realizacji powierzanych obowiązków, chęć udzielania wsparcia

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe, dofinansowanie do kart Multisport itp.

Sendero Kania Lubaszka Michalski i Wspólnicy sp.k.

Kancelaria SENDERO Tax & Legal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko: Sekretarka/Pracownik administracyjny

Przewiń do profilu firmy