Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka Prawna

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMAR Service Group (Agencja Pracy Tymczasowej nr rej. 114) dla swojego klienta, renomowanej kancelarii prawniczej, poszukuje kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref.: SPP/02

    Zadania:

    • wykonywania zleceń prawników współpracujących wynikających z bieżących potrzeb firmy i klientów,
    • przyjmowania interesantów i rozmów telefonicznych, prowadzenia terminarzy i obsługi spotkań z klientami,
    • zbierania, selekcjonowania, przekazywania i przechowywania informacji dla prawników współpracujących,
    • komputerowego przepisywania tekstów umów, opinii, dokumentów,
    • przygotowywania wyjazdów służbowych,
    • załatwiania i ewidencjonowania korespondencji,
    • dbania o porządek w sekretariacie i gabinecie prawników,
    • przechowywania akt i dokumentacji dotyczącej Biura i klientów oraz jej porządkowania; przekazywania dokumentów do archiwum.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angieslkiego,
    • biegłe maszynopisanie,
    • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
    • umiejętność pracy pod presja czasu,
    • doświadczenie w branży mile widziane.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji o ugruntowanej pozycji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w godzinach 8.45-16.45, i 11.30-19.30 (druga zmiana wypada raz na tydzień),
    • możliwość zdobycia doświadczenia i pogłębiania wiedzy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV e-mailem na adres:

    rekrutacja@imar.com.pl

    (podając w temacie e-maila numer referencyjny).

    www.imar.com.pl

    Agencja Pracy Tymczasowej nr rejestru 114/3

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773523" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773523 data-apply="popup"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773523" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773523 data-apply="popup"