Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Recepcjonistka

  • Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki), Kłodzko, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SEKRETARKA - RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: Kłodzko (okolice), Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki)

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa sekretariatu - rejestracja korespondencji oraz faktur, obsługa centrali telefonicznej, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowania biura
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, archiwizowanie dokumentacji firmy
  • obsługa spotkań i konferencji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • bieżące wsparcie działań Kierownictwa oraz pracowników firmy
  • opracowywanie dokumentów i zestawień w zakresie administracyjnym

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, MS Outlook i Power Point)
  • dokładność i rzetelność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • czynne prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy
się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się