Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Recepcjonistka

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ARTEM" Piotr NawojskiO firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujemy recepcjonistki! Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawy administracyjne firmy: prawidłowy obieg dokumentów, sekretariat oraz wsparcie działu kadrowego. Ze względu na szeroki zakres obowiązków kandydatki powinny być doskonale zorganizowane, samodzielne oraz przyzwyczajone do wielozadaniowości.

Zakres Obowiązków:

  • rejestracja, archiwizacja i nadzór obiegu dokumentów,
  • profesjonalne podejmowanie gości w sekretariacie,
  • sporządzanie i wysyłka pism,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów, współpraca z biurem rachunkowym,
  • koordynacja korespondencji i przesyłek kurierskich, odbieranie telefonów i poczty elektronicznej,
  • dostawców usług porządkowych, remontowych i innych,
  • obsługa i kalendarz spotkań,
  • obsługą systemu do ewidencji faktur i dokumentów magazynowych,
  • obsługa biura oraz prowadzenie spraw administracyjnych,
  • zaopatrywanie biura w niezbędne materiały biurowe, spożywcze i inne,
  • wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach.

Wymagania:

  • dostępność: od zaraz,
  • profesjonalizm i komunikatywność w relacjach z klientem,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • mile widziane doświadczenie z podobnym zakresem obowiązków,
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word oraz Excel),
  • uporządkowania i umiejętności pracy z wieloma zadaniami,
  • wielozadaniowość, samodzielność, komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • przyjacielską atmosferę w zgranym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • stałą pracę w stabilnej firmie,
  • stały czas pracy i brak nadgodzin.

Ogłoszenie archiwalne