Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka – Recepcjonistka - Pracownik biurowy

ZINEL FACILITY MANAGEMENT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OPIS STANOWISKA

  • Prowadzenie Recepcji/Sekretariatu
  • Administrowanie dokumentacją wewnętrzną firmy
  • Wsparcie innych działów w codziennych bieżących zadaniach
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • Obsługa przesyłek kurierskich i poczty
  • Przyjmowanie oraz prowadzenie ewidencji korespondencji i dokumentów przychodzących
  • Redagowanie pism na potrzeby biura
  • Organizowanie i zamawianie artykułów na potrzeby biura
  • Dbanie o wizerunek firmy i estetykę biura
  • Obsługa gości odwiedzających firmę
  • Inne prace zlecone przez Przełożonego

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci II -III roku
  • Proaktywność w działaniu i dobrze rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej
  • Samodzielność oraz inicjatywa w wykonywaniu zadań
  • Skrupulatności w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie
  • Szansę na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności w zakresie administracji oraz finansów
  • Staniesz się częścią firmy zapewniającą rozwiązania w obszarze nieruchomości
  • Możliwość współpracy z zespołami specjalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość korzystania z pakietów medycznych
  • Możliwość uczestniczenia w pakietach Kart MultiSport
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne