Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Recepcjonistka

AUTO-GAZ CENTRUM JAROSŁAW ZAGOŻDŻONO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sprzętu biurowego, centrali telefonicznej,

  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • dbanie o gotowość sali konferencyjnej, przyjmowanie gości,

  • realizacja zamówień artykułów biurowych, spożywczych i chemicznych,

  • tworzenie dobrej atmosfery i wizerunku firmy,

  • wsparcie pozostałych działów firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • zaangażowanie i zdolności organizacyjne.

To oferujemy

  • umowa o pracę (okres próbny 3 m-ce, następnie umowa na czas określony),

  • praca w godz. 8:00 – 16:00,

  • wynagrodzenie 2800 zł brutto w okresie próbnym, po tym okresie 3100 zł brutto,

  • praca w miłej atmosferze