Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Recepcjonistka / Sekretarz -Recepcjonista

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Sekretariatu biura,

  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych,

  • zamawianie artykułów na potrzeby funkcjonowania biura,

  • przyjmowanie i zarządzanie korespondencją firmową oraz dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów.

  • rejestracja i wprowadzanie dokumentów do systemu.

  • porządkowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów,

  • wykonywanie innych poleceń Zarządu i Przełożonego wynikających z potrzeb Spółki w ramach zadań - związanych z obsługą sekretarską.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach,

  • wysoka kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania przepływem informacji,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w szkoleniach,

  • zatrudnienie na stanowisku, które gwarantuje różnorodność zadań,

  • dodatkowe benefity: karta multisport,

  • miłą atmosferę pracy.

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja aplikacji

2

Spotkanie z członkiem zarządu organizacji

3

Spotkanie z zespołem

Lider w zakresie organizowania odzysku i recyklingu oraz edukacji ekologicznej w Polsce. Firma od 20 lat funkcjonuje na rynku aktywnie przyczyniając się do poprawy środowiska naturalnego. Od kilku lat wdraża praktyczne elementy gospodarki o obiegu zamkniętym i idei zero waste w drodze audytów, szkoleń, seminariów i konferencji. Dołączając do naszego Zespołu przyczynisz się do popularyzacji treści pozytywnego wpływu przedsiębiorczości na środowisko naturalne oraz promocji ekologicznych produktów i usług. Zdrowie środowiskowe to obecnie ważny temat – Twoja praca może przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia przyrody a tym samym do minimalizacji chorób cywilizacyjnych. Zależy Ci na pracy z przesłaniem, która realizuje szczytne cele? DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy