Oferta pracy

Sekretarka / Recepcjonistka

AnimexO firmie

Animex

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Sekretarka / Recepcjonistka (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • profesjonalne podejmowanie gości w sekretariacie,
  • obsługa systemów Workflow i SAP,
  • kompleksowa pomoc przy organizacji podróży służbowych pracowników,
  • zamawianie materiałów administracyjnych i produktów spożywczych,
  • obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich,
  • przygotowywanie spotkań, kontrola systemu rezerwacji sal,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa centrali telefonicznej.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji,
  • umiejętność praktycznej obsługi MS Office i sprzętu biurowego,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, bony świąteczne, bilety do kina),
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku z siedzibą w centrum Warszawy,
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • perspektywę rozwoju – i mamy na to wiele przykładów!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy