Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Pink Pepper Media Sp. z o.o.

Sekretarka/Recepcjonistka

Pink Pepper Media Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Łowcza 24, Warszawa

  • Ważna jeszcze dzień
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu

  • Obsługa gości i interesantów

  • Koordynowanie obiegu korespondencji i dokumentów, poczta przychodząca i wychodząca

  • Współpraca z firmami kurierskimi

  • Dbanie o estetykę biura

  • Prowadzenie kasy gotówkowej, tworzenie raportów kasowych

  • Współpraca z innymi pracownikami (logistyka, handel, finanse, zarząd)

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i materiały eksploatacyjne

  • Załatwianie spraw służbowych poza biurem

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat.b

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • Odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, skrupulatność

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Komunikatywność, energiczność

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kasy gotówkowej oraz tworzeniu raportów kasowych

  • Optymizm

  • Ładna prezencja

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (mile widziane studentki zaoczne)

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Kartę Multisport

  • Opiekę medyczną Medicover

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy Agencją Reklamową z ponad 20 letnim stażem na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z oczekiwaniami finansowymi netto czyli na rękę ).