Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka / Recepcjonistka z językiem niemieckim

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zmień swoją karierę zawodową. Zostań członkiem zespołu GOLDBECK.

    Do naszego nowo budowanego Zakładu, zlokalizowanego w okolicach Łodzi, poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych osób do pracy na stanowisku: (f/m)

    Miejsce pracy: Łódź

    Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK

    jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

    Zakres zadań:

    • obsługa połączeń telefonicznych,
    • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
    • przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań,
    • zadania związane z obsługą ploterów (drukarek wielkoformatowych),
    • przyjmowanie i poczęstunek klientów, dostawców i innych gości,
    • kontrola wejść i wyjść,
    • obsługa interesantów.

    Wymagania:

    • minimum średnie wykształcenie techniczne lub ekonomiczne,
    • dobra znajomość języka niemieckiego,
    • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
    • zorientowanie na obsługę klienta,
    • umiejętność samodzielnej pracy i talent organizacyjny,
    • zaangażowanie i przyjazne podejście do pracy.

    Oferujemy:

    zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
    szkolenie wprowadzające
    w Niemczech,
    pakiet szkoleń wewnętrznych
    i zewnętrznych,

    prywatną opiekę medyczną,
    świetne warunki pracy
    (nowy Zakład!),
    możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków.

    Brzmi interesująco?

    Prosimy zatem o złożenie swego wniosku aplikacyjnego pod adresem: Pan Mirosław Dańczyszyn.

    GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
    ul. Towarowa 20
    62-052 Komorniki

    www.goldbeck.de/pl/kariera

    bottom