Oferta pracy

Sekretarka/Rejestratorka medyczna

VETLAB sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie materiału do badań

  • wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego

  • telefoniczna i osobista obsługa klientów

  • zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich

  • prowadzenie spraw biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, biologiczne

  • znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego)

  • biegła znajomość obsługi komputera

  • łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w układzie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz jednozmianowo w weekendy

  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy)

  • fundusz świadczeń socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracę w młodym zespole

VETLAB sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie.

Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i zagranicy.

Przewiń do profilu firmy