Sekretarka - Rejestratorka medyczna w laboratorium weterynaryjnym

VETLAB sp. z o.o. sp.k.O firmie

VETLAB sp. z o.o. sp.k.

Żeliwna 36

Katowice

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie.

Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i zagranicy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiału do badań
  • wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego
  • telefoniczna i osobista obsługa klientów
  • zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich
  • prowadzenie spraw biurowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, biologiczne
  • znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego)
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę
  • pracę w układzie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz jednozmianowo w weekendy
  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy)
  • fundusz świadczeń socjalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”. /span>
Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Administratorem danych osobowych jest Vetlab sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu pod adresem ul. Wodzisławska 6, 52-017 Wrocław, Numer KRS: 0000556186. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (GIODO) i prawo żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy