Oferta pracy

Sekretarka

GREIF Poland Sp. z o.o.O firmie

GREIF Poland Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Rybnik

Greif Poland Sp. z o.o., międzynarodowa firma z branży opakowań poszukuje osoby na stanowisko:

Sekretarka

Główne obowiązki:

  • kompleksowe prowadzenie sekretariatu
  • przyjmowanie gości, organizacja spotkań
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów
  • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
  • opracowywanie dokumentów i zestawień
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • obsługa poczty

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych, komunikatywność
  • chęć do nauki i rozwoju
  • proaktywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • pełny etat
  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy