Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

TERESA SZYSZKA ZAKŁAD ŚLUSARSKI

  • Sapieżyn 19, Sapieżyn (pow. krotoszyński)
    Sapieżyn (pow. krotoszyński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

19

Sapieżyn (pow. krotoszyński)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • odbieranie i przekierowywanie telefonów

  • archiwizowanie dokumentów administracyjnych i biznesowych

  • zakupy biurowe / realizacja zamówień pracowników

  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach

  • skanowanie, archiwizowanie

  • inne prace biurowe

  • organizacja spotkań, obsługa gości

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • komunikatywność i otwartość

  • dobra znajomość pakietu Office (World, Excel)

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, dokładność́, sumienność realizacji zadań́

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Premię

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Szyszka Konstrukcje Stalowe z Sapieżyna działająca w branży konstrukcji stalowych poszukuje kandydata na stanowisko Spawacz Konstrukcji Stalowych. Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe hal, magazynów, konstrukcje przemysłowe oraz wsporcze na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy