Oferta pracy

Sekretarka

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Sękocin Nowy (pow. pruszkowski)

    Sękocin Nowy (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowych;

  • Obsługa i weryfikacja poczty elektronicznej

  • Przyjmowanie połączeń telefonicznych;

  • Udział w spotkaniach oraz przygotowywanie sprawozdań z ich przebiegu;

  • Pomoc w organizacji spotkań biznesowych i firmowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Odpowiedzialności;

  • Chęci do podjęcia stałej współpracy;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na start 4621 zł brutto;

  • Atrakcyjne premie roczne;

  • Praca w stałych godzinach od Poniedziałku do Piątku 8:30-16:30;

  • Na początek zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenie;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy