Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/ Sekretarz (Asystent/ka biura)

CERTES Sp. z o.o.O firmie

  • Hafciarska 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CERTES Sp. z o.o.

Hafciarska 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu biura – przyjmowanie gości, obsługa połączeń przychodzących, obsługa poczty, itp.

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji, korespondencji i dokumentacji

  • Współpraca z dostawcami (serwis drukarek, papier i materiały biurowe, zaopatrzenie pomieszczeń gospodarczych)

  • Weryfikacja i drukowanie materiałów szkoleniowych

  • Logistyka materiałów szkoleniowych i dokumentacji i współpraca z firmami kurierskimi

  • Tworzenie raportów poszkoleniowych

  • Pomoc trenerom i pracownikom w innych pracach administracyjnych

  • Wsparcie biura w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point) – warunek konieczny (praca z materiałami szkoleniowymi)

  • Odpowiedzialność

  • Punktualność

  • Sumienność

  • Dokładność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Student studiów zaocznych / wieczorowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w branży szkoleniowej

  • Zdobycie wiedzy z zakresu organizacji szkoleń

  • Pracę w przyjaznym i motywującym środowisku

  • Odpowiedzialne zadania

  • Możliwość awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Certes to firma szkoleniowo-doradcza zajmująca 1 miejsce w rankingu firm szkoleniowych w Polsce 2020, świadcząca usługi w zakresie szkoleń, również dofinansowanych, coachingu, wdrażania programów rozwojowych, doskonalenie procesów HR, doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy