Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Sekretarz

CONSUO-TECH sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
  • koordynowanie przepływu informacji i obsługa poczty przychodzącej, wychodzącej,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację oraz dalszy ich przepływ w elektronicznym systemie obiegu dokumentów pomiędzy jednostkami organizacyjnymi,
  • obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych, w tym przyjmowanie gości
  • zarządzanie przestrzenią biurową i salami konferencyjnymi, w tym zaopatrzenie sekretariatu i sal konferencyjnych w materiały biurowe, spożywcze,
  • współpraca z pozostałymi firmami  z grupy kapitałowej
  • przegotowywanie zlecanych pism i dokumentów w j. polskim i j. angielskim
  • inne prace administracyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane administracyjne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (tworzenie zestawień i raportów w  MS Excel),
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz wspieranego zespołu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sprawność w koordynowaniu wielu zadań jednocześnie pod presją czasu i na rzecz kilku osób delegujących zadania jednocześnie
  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dobrą i życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Ogłoszenie archiwalne