Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/sekretarz biura i spraw personalnych

Systell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Wielka 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Systell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Wielka 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa poczty firmowej

  • koordynowanie porządku z firmą sprzątającą oraz zamówień biurowych

  • elektroniczne raporty czasu pracy

  • przesyłki kurierskie

  • opieka nad programem mulisport

  • wsparcie obiegu umów z klientami

  • wsparcie pracowników (dostęp do biura, owoce, proces przyjęcia i odejścia)

  • obsługa aut firmowych

  • wsparcie rekrutacji (wystawienia ogłoszeń, umawianie spotkań)

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, systematyczność

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu oraz komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych

  • w pandemii praca zdalna oraz model łączony

  • elastyczny czas pracy

  • praca w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Jesteśmy dostawcą rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu. Od 15 lat rozwijamy i wdrażamy systemy telefonii oraz Contact Center dla klientów w Polsce i na świecie.

U nas połączysz swoją pasję z pracą! Dołącz do nas i rozwijaj się z nami! Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie brak sztywnych reguł i chcesz pracować ze specjalistami o pozytywnym podejściu do życia i świata, to nasze biuro stoi dla Ciebie otworem. Dołącz do nas, daj upust swoim pomysłom i przekonaj się, że zespół wdrożeniowy może sprawnie działać w luźnej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy