Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka / Sekretarz Biura Zarządu

DFM Sp. z o.o.O firmie

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21

Dobre Miasto

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bieżącej obsługi Sekretariatu Zarządu zgodnie z obowiązującymi standardami, a w szczególności:

  • * kompleksowe wsparcie Zarządu i współpracowników z innych działów w codziennych zadaniach,

  • * realizowanie zadań administracyjno-biurowych (obsługa rozmów telefonicznych, obsługa poczty elektronicznej, faksu, kopiarki, porządkowanie dokumentów itp.)

  • * prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Firmy,

  • * bieżące przekazywanie korespondencji przychodzącej do odpowiednich osób i działów Firmy,

  • * zaopatrywanie Sekretariatu w artykuły spożywcze,

  • * obsługa gości i klientów w Biurze,

  • * dbanie o dobrą komunikację w wewnątrz i na zewnątrz Firmy,

  • * profesjonalne reprezentowanie Sekretariatu Zarządu i dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • wykształcenie - preferowane wyższe,

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • wysoka kultura osobista i biznesowa.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj